Paieška  
Paslaugos
Plastikinės kortelės
Informacinių sistemų sprendimai
Prekyba išsimokėtinai
Pasiūlymai
Programinė įranga
ES struktūrinė parama 2007-2013 metams
Apie mus

Sprendimai „Linux“ pagrindu
  Titulinis  »  Paslaugos  »  Sprendimai „Linux“ pagrindu

Specializuojamės diegdami operacine sistema „Linux“ paremtus sprendimus. „Linux‘u“ paremtos sistemos gali atlikti daugumą analogiškų kitoms operacinėms sistemoms (OS) funkcijų, o kai kuriose srityse neturi sau lygių. Be to vienas didžiausių „Linux“ privalumų – ši OS yra nemokama, t. y. nereikia pirkti jokių licenzijų nei serveriams, nei juose naudojamoms programoms, nei klientiniams kompiuteriams.
 
„Linux“ sistemos patikimai atlieka platų spektrą funkcijų nuo maršrutizatoriaus iki aukšto saugumo lygio sudėtingų serverių.
  • Maršrutorius – visi įmonės kompiuteriai pajungiami prie interneto su patikima apsauga nuo įsilaužimų.
  • „Proxy“ serveris – dažniausiai pageidaujama „valdomo“ interneto, t. y. internetas ne tik dalinamas, bet kartu ribojamas priėjimas prie potencialiai pavojingų tinklapių, išvalomi internetiniai virusai, kaupiamas aplankytų tinklapių turinys (antrą kartą tinklapis kraunamas daug greičiau), vartotojai turi srauto suvartojimo prioritetus ir pan.
  • Failų serveris – įgalins įmonės vartotojus naudotis bendrais resursais. Vartotojus galima skirstyti į grupes, suteikiant tam tikras priėjimo teises prie skirtingų bylų, kiekvienam vartotojui numatyti vietą diske, daryti vartotojo dokumentų archyvus ir pan.
  • Elektroninio pašto serveris – jo dėka galite turėti neribotą pašto dėžučių skaičių su neribota talpa. Pašto dėžutes kurti ar panaikinti galėsite patys, be trečiųjų asmenų įsikišimo. Taip pat visas el. paštas dažniausiai apsaugomas nuo virusų ir šiukšlių („spam‘o“).
  • WWW serveris – jo dėka galite patalpinti savo svetainę, internetinę apskaitos programą, el. parduotuvę ar pan. savo tinkle. Tai gali būti ypač aktualu, jei planuojate savo verslą sieti su internetinėmis technologijomis – galėsite operatyviai pateikti didelius kiekius duomenų internete.
  • Duomenų bazių serveriai – apskaitos programoms, internetinėms svetainėms laikyti reikalingos duomenų bazės. Šioms reikmėms patenkinti sukonfigūruosime MySQL, PostgreSQL ar kt. Linux palaikomą duomenų bazių serverį.

Jūsų reikmėms galime pritaikyti ir kitas „Linux“ programas: FTP serverį (apsikeitimui failais internetu), fax serverį (galėsite siųsti ir priimti faksogramas neatsitraukdami nuo kompiuterio), spausdintuvų serveris (bendrai naudojami spausdintuvai) ir kt.
 

  Į viršų
 
Abonentinės aptarnavimo sutartys
Sprendimai „Linux“ pagrindu
Kompiuterinės technikos atnaujinimas
Programinės įrangos instaliavimas ir konfigūravimas
Kompiuterinių tinklų diegimas ir priežiūra
Virusų utilizavimas ir duomenų atstatymas
Įrangos tikrinimas ir gedimų šalinimas
Kompiuterių nuoma

E-solution: Gaumina
visos teisės saugomos. UAB ami.

UAB "AMI technologijos"
Adresas: Savanorių pr. 22 - 201,
Vilnius LT-03116
Tel.: +370 5 2135118, +370 5 2136093
El.paštas: info@ami.lt
www.ami.lt